Inline 24 - extrémní závod

Sobota 24.06.2017 byla slunečná a pro náš tým přeci zajímavá, v 11:00 se odstartoval závod, znám také jako Inline24!

Pro tento závod jsme vytvořili speciálně osvětlené led časomíry, které tak zajišťovaly přesné informace pro všechny závodníky a jejich fanoušky.

V 9:15 odstratoval historicky první závod dětí nazvaného Olešnické Okolečko. Zúčastnilo se jej celkem 25 bruslařů a bruslařek. Nejmladším účastníkům bylo pouhých 6 let. Závodilo se v 5 různých kategoriích. 


Adrenalinový a vytrvalostní závod Inline24 je otevřené mistroství Čr v extrémním 24 hodin inline maratonu ! My jako sponzor časomíry gratulujeme všem zúčastněným a výhercům. Jaký byl celkový počet okruhů - 12 721 a najeto bylo 57 244,50km! Toto skvělé číslo za 24 hodin!Diváci si mohli v neděli po ukončení závodu užít exhibiční závod Sproten. 


V neděli, bezprostředně po skončení INLINE24, proběhl na okruhu kolem přehrady Olešná Sporten exhibiční závod v jízdě na kolečkových lyžích. Na startu se objevili členové širšího reprezentačního výběru ČR v severských disciplínách (běh na lyžích a severská kombinace) a také několik jmen z polské reprezentační skupiny. Viděli jsme také několik olympioniků – sprintera Dušana Kožíška či sdruženáře Tomáše Portyka. A kdo ví, třeba mezi účastníky byli i příští olympionici, vždyť i tento závod spadal do přípravy na následnou sezónu s vrcholem na olympiádě v Korei!


Sporten exhibice se povedla! Z vítězství se radoval sdruženář 

1, Tomáš Portyk
2, Dušan Kožíšek
3, Kamil ČASOMÍRA - V NOCI 

GRATULUJEME:
Celkově se závodu zúčastnilo nad 400 závodníků, z toho přes 140 z nich bylo oceněno! 
Organizátor závodu Libor Uher s Lukášem Pravdou vyhráli v kategorii SPORT a také největší počet kol dvojic! Tým PRIM všem závodníkům gratuluje ke skvělým výkonům!

PRIM Čas vítězit !