PRIM Boyfriend - hodinky kombinujíci sportovní prvky s nadčasovým designem


PRIM BOYFRIEND 

Tento týden jsme trávili v Mnichově, kde jsme navštívili Inhorgenta Munich výstavu hodinek a šperků. Dnes si představíme model hodinek PRIM Boyfriend, ktrerý upoutá nejednu dámu. Tento model hodinek určuje styl, který ocení mladší generace, ale také ženy, které se nebojí zajímavých kousků a sledují módní trendy. Kdoby přece neznal "boyfriend styl", ten čas kdy si vezmete roztrhané džíny, přítelovu košili a vše doplníte výrazným doplňkem - a to hodinkami PRIM Boyfriend.

Hodinky PRIM Boyfriend je typ, který se perfektně hodí k sportvním kolekcím, ležerním kouskům, ale také společenským outfitům. Je to ten typ hodinek, kterým upoutáte svoje kolegyně v práci a nejlepší kamarádky u kávy.

Sportovní a společenský vzhled hodinek s chronografem, který podtrhuje mladistvý a svěží design upotá nejednu osobu. PRIM Boyfriend, kolekce kombinující sportovní prvky a moderní křivky s nadčasovým designem. To jsou hodinky které nabízí styl, praktičnost a spolehlivost.


Hodinky PRIM Boyfriend naleznete v moderních sedmi barvách a to stříbrná, červená, modrá, zlatá, černá, růžové zlati a černo keramickou verzi. Do modelu hodinek je vložen kalibr od firmy Seiko - VD53. Seiko v překladu znamená "exquisite", taktéž mimořádný, ohromný. Zajímavost o japonské společnosti Seiko je ta, že jako první na světě představili quartz strojek, a to v roce 1969. Proto je pro nás důležíté využívat těch nejznámějších a nejlepších dodavatelů, kteří se zaručí svou kvalitou a precisností, kterou využívá mnoho světových značek hodinek tak jako my.

Kompletace modelu PRIM Boyfriend
Upevnění hodinových ručiček
Kontrola upevnění

Tento styl hodinek se perfektně hodí pro všechny ženy, které mají rády módní trendy a touží doplnit svůj šatník krásnými doplňky jako jsou naše hodinky PRIM.


PRIM Boyfriend jsou hodinky, které svým vzhledem upoutají svou majitelku, ale taktéž všechny kolem Vás. Díky svým vlastnostem a použitých kvalitních materiálů budou hodinky sloužit perfektně v obou situacích - a to v každodenním životě a při sportovních aktivitách.

Máte Náš model hodinek PRIM Boyfriend ? Označte nás na instagramovém profilu (@PrimWatch) nebo facebooku.

Tým PRIM Vám děkuje za přízeň a přejeme ať se hodinky od naší firmy nosí s radostí.