PRIM hodinky plesová sezóna


S pánskou kolekci společenských hodinek PRIM oslníte na každém z plesů a zaručeně zvýrazníte svojí osobnost, ale také svůj styl.


Ve spolupráci s uznávanou módní fotografkou Irmou Kaňovou, jsme spojili vizi v jeden celek a představujeme Vám společenské pánské hodinky PRIM. Věříme, že jsou hodinky důležitým doplňkem nejen v každodenním životě, ale také při slavnostních příležitostech, mezi které plesy určitě patří.Dnes si při příležitostí plesové sezóny představíme pánský model hodinek Retro Chronograf (W01P.13023)
O modelu
Působivé hodinky s elegantním, multifunkčním chronografem byly inspirovány retro dobou Československa. 

Začneme s čistou esenci pro tento model hodinek a tím je nadčasová elegance, která se zdá silnější s rostoucím časem. 
Tento model hodinek je jednoduchý, snadno čitelný, a přesto velmi daleko od nudného. Je to jeden z typů hodinek, který nikdy nezestárne a bude uchvacovat své majitele. Podívejte se na jednoduchost číselníku, ta je tak čistá, ale i tak vám řekne vše a má spoustu charakteru. 

Proč tento model nemá safirové sklíčko? Důvod pro značku PRIM je ten, že s dlouholetou zkušeností na trhu víme, že vyklenuté minerální sklíčko dodalo těmto hodinkám klasický vzhled, ale také to jsou vlastností minerálního skla, které láme světlo v mnohem měkčím úhlu než safírové sklo. Model hodinek je k dispozici v průměru 45mm a do leštěného pouzdra je vsazen kalibr Miyota OS11 od společnosti CitizenSpolečnost Citizen založena v roce 1918, patří mezi jedny z největších, uznávaných předních světových výrobců hodinek, jemné mechaniky a elektroniky (kalibry pod jiným názvem značek nesou právě vždy název Miyota). 
Dlouholetá historie, tradice a zkušenosti to jsou hodinkové strojky, které jsou neustále vyvíjeny a využívají tak nejmodernějších technologií k výrobě. Proto jsme za svého dodavatele vybrali právě firmu, která zaručuje kvalitu, přesnost a neustálý vývoj. 
   
                                                      
  (Kalibr Miyota OS11 - vložení těsnění) 
                                                           (Dotažení zadního víčka)
                                                        (Výběr a nasazení řemínku)
                                                               (Finální kontrola)Doufáme, že se Vám prezentace hodinek v kampani líbí a věřím, že se i tak jako Vám budou líbít všem zúčastněným na plese kterého bude součástí. 

Děkujeme Vám za přízeň,

Hodinky Prim


FotografkaIrma Kaňová
Obleky: Koutný
Prostory k foceníCarbon Frýdek-Místek
ProdejnaPRIM prodejna Příborská1473 Frýdek Místek