Soutěžte s týmem Bonver Dakar Project o svezení v závodní Tatře a hodinky značky PRIM

Chcete získat hodinky značky PRIM z exkluzivní edice týmu Bonver Dakar Project a k tomu se svézt v závodním speciálu Tatra? Nyní máte jedinečnou příležitost!

Tým Bonver Dakar Project si ve spolupráci se svým partnerem a tradičním českým výrobcem hodinek značky PRIM připravil jedinečnou soutěž. Ta spočívá v tipování umístění posádek týmu Bonver Dakar Project na Rallye Dakar 2016. Šest nejpřesnějších typujících získá jedinečnou možnost zúčastnit se testování týmu Bonver Dakar Project ve slovenském vojenském prostoru Záhorie u Senice. Tři z nich navíc získají hodinky značky PRIM z limitované edice týmu Bonver Dakar Project. Na hodinky, které vznikly spolu s Tomášem Vrátným a které veze a testuje na Dakaru se podívejte na stránkách PRIM Dakar.


Soutěžní otázka

  • Na jakém místě se umístí posádky týmu Bonver Dakar Project (Tomáš Vrátný, Artur Ardavičus, Albert Llovera) v celkovém hodnocení Rallye Dakar 2016?
Vaši odpověď posílejte na e-mail soutez@bonverdakarproject.com a do předmětu e-mailu napište „Soutěž“. Do textu e-mailu stačí napsat např. „1. Vrátný, 2. Ardavičus, 3. Llovera“.
  • POZOR! Tipovat můžete pouze jednou. Soutěž končí 10/01/2016.

Výhra

  • 1. až 3. místo – účast na testování týmu Bonver Dakar Project ve slovenském vojenském prostoru Záhorie u Senice a hodinky značky PRIM z limitované edice týmu Bonver Dakar Project
  • 4. až 6. místo – účast na testování týmu Bonver Dakar Project ve slovenském vojenském prostoru Záhorie u Senice
Další informace najdete na www.bonverdakarproject.cz