Dnes startuje Závod Míru U23

Rádi bychom Vás pozvali na dnes startující Závod Míru, který historicky nejznámějším cyklistickým závodem na území České Republiky. I přes nepřízeň počasí odstartuje první etapa závodu z Jeseníku do Rýmařova a cyklisty čeká náročných 122 km. Jako sponzoři časomíry držíme palce všem z přihlášených 22 týmů a doufáme, že naše barvy uspějí. Start závodu je v 13:30 z Jeseníku, st. Priessnitzova.Z domácích cyklistů se na Závodu mízu U23 představí celky Bauknecht Author, SKC Tufo Prostějov, Etixx-Ihned, reprezentační celek cyklokrosařů a celek Experiment 23. Ve startovním poli budou dále reprezentační celky Slovenska,


Lotyšska, Běloruska, Austrálie, Maďarska, Ruska a Polska. Ve startovní listině jsou dále týmy Radenska (Slovin.), Team Oneco (Nor.), Gebruder Weis, WSA Greenlife (oba Rak.), VL Technics-Abutriek Cycling Team, Color Code Biowanze (oba Belg.), Trevigiani (It.), Alberto Contador Team (Šp.), Lotto Belisol (Belg.), BMC (Švýc.).

"Především celky Radenska, BMC, Lotto Belisol patří ve své kategorii k těm absolutně nejlepším. Věřím ale, že i naše celky budou hrát důstojnou roli, především Bauknecht Author, SKC Tufo Prostějov a Etixx-Ihned mají ve svém středu jezdce, kteří mohou myslet na mety nejvyšší. Hodně jsem zvědav na celek Alberto Contador Team, kde rostou následovníci jednoho z nejlepších světových cyklistů," dodal říká ředitel závodu pan Jaroslav Vašíček z TTV Sport Group.

více informací najdete na stránkách TTV Group a živé reportáže na RoadCycling.