Den s DAKARem

Ve spolupráci s našimi ambasadory Štefanem Svitkem a Karlem Lopraisem spolu s celým Loprais týmem jsme, pro Vás a Vaše ratolesti, přichystali na sobotu 1.12.2014 dětský den s DAKARem. Srdečně Vás zveme

Vše propukne v 11:00 na parkovišti u hotelu Ráztoka v Trojanovicích, kde začne dětský den za účasti Aleše Lopraise, Karla Lopraise, slovenského motokrosového závodníka Štefana Svitka a jejich týmů.

Můžete se těšit na kolotoče a další zábavné atrakce. Prohlédnete si nejen závodní Tatrovku Aleše Lopraise, ale i doprovodné vozy. Samozřejmě si budete moci prohlédnout i naše nové modely hodinek v čele s hodinkami PRIM Dakar 2014.

Během celého dne budou na parkovišti zajištěny teplé i studené nápoje. Pokud budete mít hlad, navštivte výbornou kuchyni v restaraci nebo bistru hotelu Ráztoka. Připravena budou minutková jídla i hotovky a dezerty.


Pro novináře a pozvané hosty je pak od 14:00 připraveno občerstvení a přátelské povídání o nástrahách Dakaru 2014, které se koná v prostorech bowlingového sálu v hotelu Ráztoka.

Přejeme pěkný den a ještě jednou Vás srdečně zveme
Loprais Team & Štefan Svitko & PRIM