TZ: Zpátky do školy s hodinkami PRIM

Letní prázdniny jsou ve své polovině, srpen uteče jako voda a školáci brzy zamíří zpátky do lavic. Se začátkem školního roku jsou samozřejmě spojeny i nákupy potřebného vybavení. Kromě obligátních sešitů, obalů, penálu a tašky nezapomeňte na praktické dětské náramkové hodinky tradiční české značky PRIM. Právě ty budou dokonale a přesně odměřovat minuty nového školního roku a naučí děti rozvrhnout si časové aktivity, dodržovat rozvrh a chodit včas do školy.


Modely W05P.10004 zaujmou moderním designem a pestrou paletou barev. V nabídce je sladká růžová, zářivě oranžová, elegantní bílá a klasická černá. Kulatému pouzdru o průměru 34 mm vévodí přehledný číselník s arabskými číslicemi, který kryje tvrzené minerální sklo. Jedná se o skutečně kvalitní hodinky vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli 316L, která je použita na pouzdro samotné i jeho dno. Vodotěsnost 5 ATM zaručuje odolnost proti vodě i při použití v bazénu, což děti dozajista ocení. Hodinky doplňuje pohodlný kaučukový řemínek s klasickou sponou.
Prodejní cena modelu je 899 KčV pěti zajímavých barevných variacích jsou v prodeji hodinky PRIM W05P.10005. Je jen na Vašich dětech, zda dají přednost žluté, modré, zelené, červené či černé. Stejně jako předchozí model je i tento vyroben z ušlechtilé nerezové oceli 316L. Ocelové pouzdro má průměr 36 mm. Číselník ve stříbrné barvě nese indexy v podobě arabských číslic s barevným zvýrazněním ukazatele na pozici 3,6,9 a 12. Shora jej chrání tvrzené minerální sklo. Model pohání quartzový strojek. Odolnost proti vodě nejen v běžném používání zaručuje vodotěsnost 5 ATM. Hodinky jsou opatřeny kaučukovým řemínkem zakončeným sponou. Tento materiál zaručuje nejen pohodlné nošení, ale navíc je i antialergický.
Pořídíte je za 899 Kč.
Oblíbenou dětskou klasikou od značky PRIM jsou modely PRIM W05P.10008. Jejich design zajímavě kombinuje bílý kulatý číselník s černým koženým řemínkem a dalšími barevnými akcenty. K dostání je celkem 7 různých variant. Pouzdro má rozměry 30 x 37 x 7 mm a jako materiál dna byla použita ušlechtilá nerezová ocel 316 L upravená leštěním. Výrazný číselník s ozdobnou lunetou kryje minerální konkávní sklo. Hodinky pohání quartzový strojek a deklarovaná voděodolnost 3 ATM ochrání časomíru během mytí rukou.
Model je v prodeji za 789 Kč.

Výbornou volbou pro malé elegantní dámy budou hodinky s quartzovým strojkem PRIM W05P.10006. Nabízejí se v klasické bílé nebo černé, ale i v široké paletě atraktivních a zářivých barev. Pouzdro hodinek má rozměry 31 x 10 mm. Jeho dno je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli. Bílý číselník má indexy v podobě arabských číslic. Díky nim a výrazným ručkám přehledně zobrazuje čas. Zvnějšku jej chrání tvrzené minerální sklo. Stejně jako u předchozích modelů barevně ladící řemínek s kroužkem je tentokrát vyroben z kůže.
Hodinky se prodávají za 789 Kč.Kompletní přehled všech modelů značky PRIM naleznete na www.prim-hodinky.cz


MPM-QUALITY, v. o. s.
  • Firma MPM-QUALITY je výrobcem a distributorem hodinek značky PRIM® a držitelem ochranných známek pro ČR, EU i další země. Hodinky a další hodinářské zboží vyrábí a dodává již 20 let. Hodinky PRIM® jsou synonymem tradice, kvalitních materiálů a poctivého řemeslného zpracování za dostupnou cenu. Kromě sériových produktů, které jsou k dostání v široké obchodní síti, firma zhotovuje také speciální modely na zakázku. Více informací na www.prim-hodinky.cz.
Pro více informací, prosím, kontaktujte: