TZ: Nástěnné hodiny PRIM

Novinka od značky PRIM – designové nástěnné hodiny aneb Seznamte se s netradičními hodinami tradiční značky 

Značka PRIM od společnosti MPM – QUALITY je již po mnoho let synonymem kvality, klasického designu a spolehlivosti v hodinářském segmentu. Na prahu 3. tisíciletí její zástupci dávají volný prostor těm nejmodernějším technologiím i aktuálnímu designu. Přesně v tomto duchu vznikla i nová kolekce nástěnných hodin, jejíž autorkou je designérka Pavla Sklářová. Atraktivní kolekce v černé barvě s pestrými doplňky ve stylu japonského origami rozzáří každý interiér a dodá mu pozitivní atmosféru. Vyberte si z pětice modelů, které se stanou ozdobou Vaší domácnosti či kanceláře.Tradiční česká značka PRIM vytvořila ve spolupráci s designérkou Pavlou Sklářovou ucelenou kolekci moderních hodin vhodných do všech interiérů. Nejnovější modely nástěnných hodin jsou nepřehlédnutelným funkčním a zároveň designovým doplňkem, jehož nadčasový vzhled dokáže potěšit a překvapit i po letech.
Tradice značky PRIM je zárukou vysoké kvality použitého strojku, materiálů i celkového provedení hodin. Kompletní pětice je vybavena quartzovým hodinovým strojkem s plynulým tichým chodem. Hodiny jsou vyrobeny z hliníku a jejich průměr je 295 mm. Číselník v černé barvě s pestrobarevnými motivy chrání minerální sklo. O pohon se stará jedna tužková baterie. Díky neotřelému designu budou hodiny nejen oblíbenou ozdobou Vaší domácnosti, ale poslouží i jako hodnotný, originální a trvalý dárek, který potěší nejen Vaše nejbližší, ale třeba i obchodní partnery. Hodiny jsou v prodeji za 990 Kč.


A jak kolekci popisuje sama její autorka Pavla Sklářová?

  • „Byla jsem oslovena s nabídkou vytvořit kolekci nástěnných hodin, která by respektovala aktuální trendy. Klíčovým zadáním bylo přizpůsobit hodiny moderním designovým trendům pro vybavení domácností i firem, a tak bylo mým cílem vytvořit model vhodný k umístění do libovolného interiéru. Dnešní móda nabízí mnoho  barevných, ale i  tónově sladěných až mnohdy fádních kombinací interiérů a mým záměrem bylo, aby nástěnné hodiny PRIM nenarušily celkovou kompozici. Naopak, aby ji spíše doplnily či oživily. Motiv nových hodin tak vnáší do interiérů krásu přírody, jemnost lidských činností nebo pocitů.“

Seznamte se s novou kolekcí nástěnných hodin ...


DESIGN BY ARARA

DESIGN BY FLOWER

DESIGN BY LOVE

DESIGN BY BALLERINA

DESIGN BY MAPLE


MPM-QUALITY, v. o. s.
  • Firma MPM-QUALITY je výrobcem a distributorem hodinek značky PRIM® a držitelem ochranných známek pro ČR, EU i další země. Hodinky a další hodinářské zboží vyrábí a dodává již více než 19 let. Hodinky PRIM® jsou synonymem tradice, kvalitních materiálů a poctivého řemeslného zpracování za dostupnou cenu. Kromě sériových produktů, které jsou k dostání v široké obchodní síti, firma zhotovuje také speciální modely na zakázku. 
  • Více informací na www.prim-hodinky.cz a www.prim-hodiny.cz 
Pro více informací, prosím, kontaktujte: 
  • Lenka Zlatníková, tel.: 739 596 452, lenka.zlatnikova@originalcom.cz