Angels of Viktoria - limitovaná edice hodinek Prim pro fotbalisty FC Viktoria Plzeň

Tradiční česká hodinářská značka PRIM vytvořila limitovanou edici hodinek pro fotbalisty FC Viktoria Plzeň a navázala tak na úzké spojení značky se sportovním světem, které v minulosti reprezentovaly její dvě kolekce pro rallye Dakar. Nová sportovní edice nese název Angels of Viktoria, tedy Andělé vítězství.


Tváří hodinek a jejich novými majiteli jsou čeští fotbalisté Pavel Horváth, David Limberský, Václav Procházka, slovenští fotbalisté Marian Čišovský, Marek Bakoš, Michal Ďurišdalší hráči plzeňské Viktorky včetně trenéra týmu Pavla Vrby. Jedná se o moderní multifunkční chronograf z leštěné ušlechtilé nerezové oceli upravené technologií IPB. Tato vysoce otěru odolná úprava dodává hodinkám odstín matné černé a akcentuje punc exkluzivního designu. Na sponě hodinek je umělecky vylaserováno Angels od Viktoria. Do masivního pouzdra s průměrem 42 mm je vsazen quartzový strojek s chronografem kalibr OS 20. Hodinky mají dno z ušlechtilé nerezové oceli uzavřené na závit, na kterém je vygravírováno logo FC Viktoria spolu s logem music clubu Pantheon. Vodotěsnost 10 ATM zaručuje odolnost proti vodě při plavání.

 

Slavnostní křest a předání hodinek proběhlo ve čtvrtek 6. 12. 2012 na klubové party v plzeňském music clubu Pantheon za účasti majitele klubu Tomáše Paclíka a generálního manažera Adolfa Šádka. Hodinky hráčům předal Petr Hanko, jednatel společnosti MPM-Quality, která hodinky PRIM vyrábí, a obchodní ředitel společnosti Pavel Houdek. Kmotrou edice Angels of Viktoria byla modelka Andrea Verešová.

Limitovaná edice Angels of Viktoria bude k dostání ve fanshopu FC Viktoria.