Seznamte se - PRIM Tourbillon

Modelová řada hodinek PRIM Tourbillon poprvé v historii značky PRIM používá jako záruku přesnosti chodu mechanický strojek s královskou hodinářskou komplikací, tzv. létající tourbillon. 

Hodinky PRIM Tourbillon T.G.M. a COMENIUS jsou opatřeny pouzdrem z ušlechtilé nerezové oceli 316L opracované s vysokou přesností a povrchově upravené do vysokého až zrcadlového lesku.


Měděný číselník je ozdoben reliéfním povrchem s indexy, do nichž je vsazeno 12 vybroušených diamantů. Přes číselník je průhledem vidět jak pracující tourbillon, tak i základnu strojku. Nedílnou součástí modelu je konvexní safírové sklo. Jedná se o syntetický safír, čirý korund, který je mimořádně odolný proti poškrábání – na Mohsově stupnici odpovídá tvrdost safíru stupni 9, což je jen o jeden stupeň méně než diamant. Konvexní čočkovitý tvar zvýrazňuje propracovanost číselníku a zlepšuje čitelnost hodinek.

Pouzdro hodinek je uzavřeno dýnkem z ušlechtilé nerezové oceli 316L, opatřeným průzorem z minerálního skla. Kožený řemínek je vyroben z kvalitní kůže a doplněn dvojitou sponou zvanou motýlek. Řemínek a spona jsou navzájem pevně spojeny tak, že po rozepnutí je třeba hodinky ze zápěstí vysunout, proto nemůže dojít k samovolnému sklouznutí hodinek z ruky. 

Exkluzivní společenský model PRIM Tourbillon je dodáván v luxusním dřevěném boxu spolu s mezinárodním certifikátem a záručním listem.

Hodinky si můžete objednat na našem eshopu