Připravujeme se na DAKAR 2013

Dakar 2013 se neúprosně blíží a naše dvě želízka v ohni jsou v plné přípravě. Jsme rádi, že opět můžeme podpořit tradiční český kaminónový Loprais Team a slovenského motocyklového závodníka Štefana Svitka. Spolu s nimi otestuje Dakar 2013 v těch nejnáročnějších podmínkách i naše hodinky Prim Dakar.
Všichni v Primu držíme palce, ať našim závodníkům vydrží jejich stroje a přejeme jim cenné kovy! (Během závodu Vám budeme zprostředkovávat zprávy a fotky přímo z centra dění. Sledujte naše aktuality a facebook.)
Instaforex Loprais Team 
  • Soukromý Loprais Team vznikl po ukončení činnosti továrního Tatra Marathon Teamu v roce 1999. Baštou Loprais Tatra Teamu je Frenštát pod Radhoštěm. Tým se tradičně zaměřuje zejména na přípravu závodních speciálů TATRA určených pro náročné dálkové soutěže. Pod hlavičkou týmu Milana Lopraise startoval donedávna i šestinásobný vítěz Rallye Dakar Karel Loprais. Od sezóny 2007 převzal závodní štafetu Karlův synovec Aleš, který si hned při své dakarské premiéře za volantem dojel pro skvělé třetí místo v kategorii kamionů.
  • fotky z loňského ročníku  • Slovenský motocyklový závodník, který i přes zranění během Dakaru 2012 dokázal vybojovat skvělé 5. místo a zlepšil tak dosavadní nejlepší slovenské umístění
  • Štefan je 3x mistr Evropy a 9x mistr Slovenska 
  • fotky z loňského ročníku