Slavnostní křest nové kolekce hodinek PRIM by Josef Klír
Tisková zpráva
Praha, 16. březen 2010

Ve středu 10. března 2010 se v restaurant-lounge-baru Siddharta Café uskutečnil slavnostní křest nové kolekce hodinek PRIM by Josef Klír. Tyto originální a zajímavé hodinky vznikly na základě spolupráce módního návrháře Josefa Klíra a zástupců společnosti MPM-Quality, která je výrobcem tradičních českých hodinek značky PRIM. Nové hodinky představil hostům Otakar Brousek mladší, který se stal také moderátorem celého odpoledne. Zajímavé hodinky PRIM by Josef Klír si přišli prohlédnout i VIP hosté Halina Pawlowská, Iveta Lutovská, Miro Žbirka a Rudolf Hrušínský nejmladší. Odborným výkladem všechny příznivce hodinek zaujal obchodní ředitel společnosti MPM-Quality, Pavel Houdek.

Společnost MPM-QUALITY se stala partnerem soutěže Pretty Woman ČR. A právě v rámci tohoto projektu se zrodil nápad vytvořit originální limitovanou kolekci hodinek s designem od předního českého módního návrháře Josefa Klíra. V rámci spolupráce tradiční české hodinářské značky s „českým Gallianem“ tak vznikly nové modely, které jsou zároveň originální i cenově dostupné. „Ne všechny ženy mají příležitost obléknout si moje šaty, a to z různých důvodů. Jsem rád, že budou moci sáhnout po stylovém módním doplňku v podobě hodinek, kterým jsem vdechl život,“ komentuje spolupráci se značkou PRIM Josef Klír.

V rámci spolupráce Josefa Klíra a společnosti MPM-QUALITY vznikly tři modely, které souhrnně nalezneme pod značkou PRIM by Josef Klír. Modely PRETTY WOMAN a ALCYON jsou určeny pro ženy. Model RETROGRADE je naopak určen mužům. Všechny modely jsou vyrobeny z ušlechtilé ocely 316 L a mohou se pochlubit velice zajímavým designem. Ten ocenili i hosté slavnostního odpoledne v restaurant-lounge-baru Siddharta Café, na kterém byla nová kolekce hodinek pokřtěna. Moderátor Otakar Brousek mladší nejprve hostům hodinky PRIM i modelovou řadu PRIM by Josef Klír představil. Následně byly všechny tři modely hodinek slavnostně odhaleny a pokřtěny.

Slavnostní křest nové kolekce hodinek PRIM by Josef Klír . PDF